Witamy na naszym blogu!

"Szanowni Państwo, witamy na naszym firmowym blogu, który powstał dla wszystkich, którzy – pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa, poszukują pomocy w analizie zagadnień prawnych, mając przy tym trudności ze zrozumieniem, często hermetycznego, prawniczego języka. Jesteśmy tutaj przede wszystkim dla Państwa, z myślą o wszystkich, którzy szukają rzetelnej, specjalistycznej wiedzy. Wszelkie informacje publikowane na blogu będą pisane językiem fachowym, ale jednocześnie będącym przystępnym dla każdego Czytelnika."


Prawo Cywilne

Jak odzyskać dług w Anglii w 4 krokach: krok drugi


W artykule Prawo cywilne/Jak odzyskać dług w Anglii w 4 krokach – krok pierwszy Letter before action zostało opisane jak rozpocząć dochodzenie wierzytelności od dłużnika w Anglii. Jeśli masz problem z odzyskaniem długu i chcesz się dowiedzieć, jakie kroki możesz podjąć, aby udało Ci się to zrobić, to potrzebne informacje znajdziesz w naszym artykule.

27/04/2021

Prawo Cywilne | Beata Nowakowska-Mrozek

Jak odzyskać dług w Anglii w 4 krokach: krok drugi

Prawnik
Prawnik

Dzień dobry! To jest blog o sprawach w codziennym życiu kancelarii prawnej w Anglii. Będziemy się dzielić z Wami naszym doświadczeniem z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i pracy. Miło nam Was tu gościć!

NEWSLETTER

@

O NAS

Blog prawnik

Jesteśmy prawnikami, którzy uzyskali kwalifikacje zawodowe w Anglii, wykonują swój zawód w Anglii i z którymi możesz bezpośrednio porozmawiać w języku polskim bez tłumacza.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload