Rozwód w UK

Rozwód to rozwiązanie małżeństwa przez sąd, gdy między małżonkami nastąpił trwały i zupełny rozkład pożycia. Nasz departament prawa rodzinnego zajmuje się rozwodami i pomaga złożyć dokumenty do Sądu.

Rozwód w UK

Zdecydowaliście się na rozwód w UK i chcecie dowiedzieć się więcej?

Wielu Polaków mieszka w UK. Z tym krajem wiążą oni swoją przyszłość. Zakładają tam rodzinę, wstępują w związek małżeński. Czasem jednak przychodzi taki czas, że niektórzy decydują się na rozwód. Zastanawiają się wówczas w jakim kraju trzeba złożyć pozew. Wiele takich pytań kierowanych jest do naszej kancelarii.

Jeśli dopiero podjęliście decyzję o rozwodzie w UK lub już jesteście w trakcie rozwodu, to dobrze trafiliście. Procedura rozwodowa w UK może wyglądać dość prosto, ale jest tu wiele czynników, które warto uwzględnić, aby rozwód był jak najbardziej bezstresowy.

Jako polski prawnik w UK za darmo powiemy Wam jakich dokumentów potrzebujecie, jakie są podstawy rozwodu i jak wyglądają procedury rozwodowe w UK oraz ile trwają a także jak skutecznie przeprowadzić rozwód w UK. Konsultacja obejmuje 15-minutową rozmowę telefoniczną, w trakcie której odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

Konsultacja nie wymaga od Was dalszego skorzystania z naszych usług. Z uwagi na duże zainteresowanie, prosimy o zapisanie się na konkretną datę i godzinę konsultacji pod numerem telefonu: +44 07377077073.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload