Rozwód

Kancelaria Prawna Simple Law i koszty rozwodu w UK


Koszty rozwodu w UK jeśli jest przeprowadzany przez naszą Kancelarię Prawną Simple Law składają się z naszego honorarium, czyli £740 (łącznie z VAT) oraz opłaty sądowej w wysokości £593. Do tego mogą dojść koszty tłumaczenia aktu małżenstwa (£35) oraz sprawdzenie tożsamości dla otwarcia akt (£10).

Staramy się unikać zmiany w powyzszych kosztach poprzez doręczenie dokumentów drugiej stronie bezpośrednio przez Kancelarię Prawną Simple Law. Wtedy też sąd akceptuje nasze potwierdzenie doręczenia. Każda zmiana w kosztach jest konsultowana z klientem.

Możemy złożyć wniosek o zwolnienie całkowite lub częściowe z opłaty sądowej, czyli £593, jeśli nasz klient otrzymuje Universal Credit. Jednak ostateczna decyzja w tym zakresie należy do sądu. Jeśli sąd odrzuci wniosek o zwolnienie od kosztów, to wtedy opłaty sądowa musi zostać opłacona przez klienta, aby sprawa toczyła się dalej. Jako Kancelaria Prawna Simple Law składamy Twoj wniosek o rozwód przez profesjonalny portal dla prawników brytyjskich. Także to my kontaktujemy się bezpośrednio z sądem w Twoim imieniu, wiec unikniesz stresujących sytuacji.

Jesli interesuje Cię skuteczny i profesjonaly rozwód w UK, to skontaktuj się z Simple Law mailem na b.nowakowska@simplelaw.uk lub zadzwon na nr tel: 07377077073. Najlepszy sposób kontaktu to email b.nowakowska@simplelaw.uk , ponieważ często przebywamy na rozprawach sądowych i nie zawsze możemy odbierać telefon.


Podziel się tym postem:

Facebook Twitter Linkedin
Prawnik
Prawnik

Dzień dobry! To jest blog o sprawach w codziennym życiu kancelarii prawnej w Anglii. Będziemy się dzielić z Wami naszym doświadczeniem z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i pracy. Miło nam Was tu gościć!

NEWSLETTER

@
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload