Witamy na naszym blogu!

"Szanowni Państwo, witamy na naszym firmowym blogu, który powstał dla wszystkich, którzy – pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa, poszukują pomocy w analizie zagadnień prawnych, mając przy tym trudności ze zrozumieniem, często hermetycznego, prawniczego języka. Jesteśmy tutaj przede wszystkim dla Państwa, z myślą o wszystkich, którzy szukają rzetelnej, specjalistycznej wiedzy. Wszelkie informacje publikowane na blogu będą pisane językiem fachowym, ale jednocześnie będącym przystępnym dla każdego Czytelnika."


Rozwód

Dlaczego warto przeprowadzić rozwód w Anglii?


Jeśli mieszkasz w Anglii i chcesz się dowiedzieć, dlaczego warto przeprowadzić rozwód w Anglii zamiast w Polsce oraz jak wygląda nasza pomoc w jego przeprowadzeniu, aby uniknąć popełnienia błędów przy rozwodzie i zbędnego stresu oraz aby rozwód zakończył się sukcesem i został przyznany jak najszybciej, to zapraszamy do przeczytania tego artykułu.

27/04/2020

Rozwód | Beata Nowakowska-Mrozek

Dlaczego warto przeprowadzić rozwód w Anglii?

Rozwód

Jak przeprowadzić rozwód w Anglii krok po kroku


Rozwód jest uważany za jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w naszym życiu. Dla większości osób podjęcie decyzji o rozwodzie jest olbrzymim wyzwaniem i krokiem w nieznane. Stres towarzyszący rozwodowi w Anglii może zostać spotęgowany tym, że procedura rozwodowa rożni się całkowicie od tej w Polsce i do tego dochodzi wypełnianie dokumentów napisanych prawnym językiem po angielsku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda procedura rozwodowa oraz co możesz zrobić, aby rozwód przebiegał w miarę bezstresowo oraz bez zbędnych opóźnień, przeczytaj ten artykuł.

25/04/2020

Rozwód | Beata Nowakowska-Mrozek

Jak przeprowadzić rozwód w Anglii krok po kroku

Dziecko

Czy ojciec musi płacić alimenty, aby mieć kontakt z dzieckiem?


Pojawienie się koronawirusa dotknęło nie tylko nasze zdrowie, ale również finanse. Zwolnienia z pracy oraz furlough, czyli urlop płatny w wysokości 80% dotychczasowej płacy, zmienił życie wielu osób, przede wszystkim ojców, płacących alimenty na dzieci w Anglii. Ponieważ nie są oni w stanie płacić poprzednich kwot alimentów, to w najbardziej drastycznych przypadkach, przestają płacić w ogóle. Jeśli nie jesteś w stanie płacić alimentów w dotychczasowej wysokości lub z powodów finansowych nie stać Cię na płacenie alimentów i chcesz wiedzieć, jak wpływa to na Twój kontakt z dzieckiem, przeczytaj ten artykuł.

23/04/2020

Dziecko | Beata Nowakowska-Mrozek

Czy ojciec musi płacić alimenty, aby mieć kontakt z dzieckiem?

Prawnik
Prawnik

Dzień dobry! To jest blog o sprawach w codziennym życiu kancelarii prawnej w Anglii. Będziemy się dzielić z Wami naszym doświadczeniem z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i pracy. Miło nam Was tu gościć!

NEWSLETTER

@

O NAS

Blog prawnik

Jesteśmy prawnikami, którzy uzyskali kwalifikacje zawodowe w Anglii, wykonują swój zawód w Anglii i z którymi możesz bezpośrednio porozmawiać w języku polskim bez tłumacza.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload