Kim jesteśmy i jak działamy, aby Ci pomóc?

Wykwalifikowani prawnicy angielscy

Jesteśmy prawnikami, którzy uzyskali kwalifikacje zawodowe w Anglii, wykonują swój zawód w Anglii i z którymi możesz bezpośrednio porozmawiać w języku polskim bez tłumacza. Od ponad dzięsieciu lat specjalizujemy się w prawie rodzinnym, cywilnym i prawie pracy w Anglii. Dzięki dużej ilości prowadzonych spraw odnośnie prawa cywilnego, rodzinnego oraz prawa pracy, nasze doświadczenie sądowe w Anglii jest bardzo przydatne dla naszych klientów. W razie potrzeby współpracujemy z rzetelnymi prawnikami w Polsce.

Prawnicy

Jak możemy Ci pomóc?

  1. Doradzamy Ci przy rozwiązaniu Twojego problemu prawnego poprzez wskazanie dostępnych rozwiązań.
  2. Jeśli chcesz wnieść sprawę do Sądu w Anglii, doradzamy Ci, jakie masz szanse na jej wygranie, a także jak będzie wyglądać procedura i na co będzie zwracał uwagę Sąd w trakcie rozprawy.
  3. Jeśli już wniosłeś sprawę do Sądu w Anglii, doradzamy i pomagamy Ci przy jej prowadzeniu, aby Twoja sprawa miała szanse powodzenia.
  4. Udzielamy Ci porady odnośnie dalszych kroków, jeśli dostałeś pozew lub pismo od prawników drugiej strony.
  5. Przygotowujemy dokumenty do Sądu oraz kontaktujemy się z prawnikami drugiej strony.
  6. Możesz zgłosić się do nas odnośnie sporządzenia tylko jednego dokumentu, ale też możesz chcieć abyśmy pomogli Ci z całą sprawą.

Jaki jest kontakt z nami?

Wprowadziliśmy specjalnie rozwiązania usprawniające kontakt między naszą Kancelarią a klientem. Oferujemy dużą dyspozycyjność, abyś mógł w każdej sytuacji, gdy zajdzie potrzeba skontaktować się z nami. Jesteśmy dostępni telefonicznie a także na Whatsapp, i na Facebooku. Dokumenty przesyłamy Ci pocztą lub elektronicznie, w zależności od Twoich potrzeb.


Nasze usługi

Wybór

Prawo rodzinne

Nasz departament prawa rodzinnego zajmuje się rozwodami, opieką nad dziećmi oraz podziałem majątku, również, gdy cześć majątku znajduje się w Polsce.

Odkryj

Prawo cywilne

Pomagamy przy problemach z nieuczciwymi dłużnikami lub z landlordem a także przy zakupie wadliwego samochodu.

Prawnik

Prawo pracy

Pomagamy odnośnie rożnego rodzaju problemach z pracodawcą. Sporządzamy skargi, negocjujemy z ACAS oraz pomagamy złożyć dokumenty do Sądu Pracy.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload